صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چه کسانی عوامل مؤثر بر آینده مس
- Sep 05, 2017 -

1. اقتصاد کلان وضعیت

مس مهم صنعتی مواد خام و تقاضا آن است که نزدیک به وضعیت اقتصادی موجود است. قیمت مس به رشد اقتصاد به افزايش تقاضا و سقوط قیمت مس در رکود اقتصادی افزایش یافت. در تجزیه و تحلیل اقتصاد کلان دو شاخص بسیار مهم یک نرخ رشد اقتصادی است یا نرخ رشد تولید ناخالص داخلی دیگر است نرخ رشد تولیدات صنعتی وجود دارد.

2-واردات و صادرات سیاست

قانون واردات و صادرات, به خصوص سیاست تعرفه مهم داخلی عرضه و تقاضا تعادل با تنظیم واردات و صادرات هزینه کالا برای کنترل واردات و صادرات کالا داده شده است. از 1 ژانویه 2008 چین صفر تعرفه بر واردات مس تصفیه شده انجام داده و نرخ مالیات بر صادرات برای بالا خلوص مس تصفیه شده 5% است. 10 درصد از صادرات نرخ مالیات برای مستربچ مس (شماره ۷۹ از 2007 اداره کل گمرک) شده است کاهش.

3-توسعه و جایگزینی مصرف مس

مصرف مستقیم عوامل موثر بر قیمت مس است و توسعه صنعت مس از عوامل مهم مصرف را تحت تاثیر قرار است. با توسعه سریع علم و تکنولوژی، استفاده از مس در حال گسترش بوده است و مس به ایفای نقش در زمینه طب و زیست شناسی و ابررسانایی و حفاظت از محیط زیست را آغاز کرده است. آی بی ام مس به جای آلومینیوم در تراشه های سیلیکونی مارک آخرین پیشرفت در کاربرد مس در تکنولوژی نیمه هادی به تصویب رسید. این تغییرات مصرف مس در درجات مختلف تاثیر می گذارد.