صفحه اصلی > اخبار > محتوای
اهمیت استراتژیک مواد جدید
- Sep 28, 2017 -

نسل جدید مواد، نسل جدید تجهیزات. امروزه صنعت مواد جدید وارد یک دوره جدید توسعه سریع، با توجه به بازار توسعه نیاز دارد، به منظور سرعت بخشیدن به توسعه صنعت مواد جدید، افزایش رقابت کشور تبدیل به بخش مهمی از اجرای استراتژی توسعه پایدار, دولت صادر شده "و تصمیم گیری استراتژیک توسعه صنعتی در حال ظهور" (فا Guo [2010] 32) مواد جدید به عنوان خواهد شد "دوم پنج"دوره از کلید های ملی برای حمایت از توسعه صنعت. تا سال 2015، صنعت مواد جدید چین سیستم خروجی 260 میلیارد با صرفه جویی انرژی و حفاظت از محیط زیست، جدید انرژی صنعت، اطلاعات صنعت، زیستی و صنعت، تکنولوژی، نظامی، هسته ای و دیگر با تکنولوژی بالا در حال ظهور تشکیل توسعه صنعت و صنایع سنتی فن آوری بالا، کاربرد مواد جدید به طور فزاینده ای گسترده است، صنعت مواد جدید به رشد محدود شده است. با توجه به برآورد محافظه کار بازار جهانی برای مواد جدید اندازه هر سال بیش از 400 میلیارد دلار آمریکا، توسعه صنعت مواد جدید و محصولات جدید و فن آوری های جدید به درایو بازار بزرگتر صنعت مواد جدید است سریعترین رشد از قرن 21st است یکی از صنایع با تکنولوژی بالا تبدیل شده است.


مواد جدید بخش مهمی از فن آوری بالا، اما همچنین اساس توسعه فن آوری بالا و خلبان، بلکه برای ارتقاء صنایع سنتی ارتقاء فن آوری، تنظیم کلید به ساختار صنعتی. مواد جدید و فناوری اطلاعات، بیوتکنولوژی با هم تشکیل سه رکن امروز جهان پیشرفته، صنعتی، توسعه ملی و اقتصادی و امنیتی برای اطمینان از نیروی محرکه مهم برای امنیت مواد جدید صنعت شناخته شده اند به عنوان جهان مهم ترین و سریع ترین رشد یکی از صنایع با تکنولوژی بالا سطح تحقیقات خود و مقیاس صنعتی تبدیل شده اندازه گیری کشور و توسعه اقتصادی، علمی و فنی پیشرفت و قدرت دفاع ملی نماد مهم. فن آوری های جدید مواد نقش کلیدی در توسعه صنايع هدایت، حمایت و وابسته. این تکنولوژی پایه رایج ترین ایجاد انگیزه است. ظهور بسیاری از فن آوری جدید عمده پیشرفت تکنولوژی مواد بستگی دارد.


مواد جدید را می توان از ساختار و عملکرد و برنامه و غیره نامیده می شود. مواد جدید به اطلاعات الکترونیکی مواد جدید انرژی مواد نانو مواد پیشرفته مواد کامپوزیت مواد سرامیکی پیشرفته مواد ابررسانا جدید مواد فلزی غیر آهنی و دیگر دسته عمده طبقه بندی شده . در میان آنها، مواد جدید غیر آهنی فلزات از جمله مواد متالورژی پودر، آلومینیوم، منیزیم، تیتانیوم و دیگر مواد آلیاژی فلزی، مواد ساختاری با عملکرد بالا، مواد فلزی فوق خالص. مواد فلزی فوق خالص مواد فوق خالص مانند فوق خالص مس، روی، نیکل، کبالت، تنگستن، مولیبدن، منگنز، آنتیموان، تلوریم، کادمیوم، نقره، تیتانیوم و سرب می باشد. خلوص مواد فلزی فوق خالص نسبت به پالایش شدید توسعه محتوای ناخالصی قطعه دربیلیون کاهش فوق، مشخصات محصول را نسبت به جهت توسعه مقیاس بزرگ است.


در حال حاضر، علم مواد جهانی وارد دوره بی سابقه نوآوری و توسعه، توسعه مواد جدید جهت ترکیب، کارایی بالا، چند منظوره، کم هزینه، مصالح ساختمانی به سمت هستند اندازه کوچکتر جهت قوی تر. با دستگاه برای کوچک سازی جهت ادغام چند منظوره، مدولار مواد کاربردی، چند منظوره ادغام ادغام مواد و دستگاه های تبدیل شده است روند مهم است که به طور موثر می تواند محصول را بهبود بخشد عملکرد و کاهش هزینه.


با توجه به تکنولوژی مواد در اقتصاد ملی نقش بزرگی در ترویج کشورهای جهان پیوست اهمیت زیادی به توسعه و ارتقا تکنولوژی مواد. ایالات متحده، ژاپن، آلمان و دیگر کشورهای توسعه یافته برای حفظ رهبری آن اقتصادی و تکنولوژیکی، باید مواد جدید تحقیق و توسعه به عنوان استراتژی اصلی توسعه ملی توسعه طرح توسعه صدا و تمرکز خود را بر پشتیبانی و توسعه. چین "پنج دوم" طرح جدید مواد، انرژی جدید، وسایل نقلیه جدید انرژی، صرفه جویی انرژی و حفاظت از محیط زیست، بیوتکنولوژی، نسل جدید فناوری اطلاعات، بالا پایان تولید تجهیزات و سایر صنایع هفت به هفت خواهد شد استراتژیک صنعتی در حال ظهور از عمده صنعت هفت رابطه که مواد جدید هسته شش صنایع دیگر و سنگ بنای توسعه صنايع شش هستند تفکیک ناپذیر از توسعه های جدید دیده می شود مواد.


صنعت مواد جدید چین در مرحله قوی از توسعه، زنجیره ای صنعتی همچنان به گسترش، مناطق زیر ظهور ادغام بیشتر از صنایع بالادست و پایین دست، توسعه فضای بزرگ، بسیاری از فن آوری بالا همچنان به صنایع و نیاز ساخت و ساز عمده زیرساخت های جدید حمایت مادی مانند نیمه هادی جدید ویژه مواد مغناطیسی مواد و غیره از هسته جدید پیشرفت تکنولوژی مواد جدا می. با این حال، چین مواد تکنولوژی تحقیق و توسعه آغاز شده بنیاد اواخر، ضعیف، عدم سرمایه گذاری، اگر چه در سال های اخیر توسعه سریع اما با غرب در مقایسه با کشورهای پیشرفته، هنوز هم شکاف بزرگ وجود دارد.


اداره ملی آمار استراتژیک Emerging صنعت طبقه بندی"(2012)" در دسامبر 2012 شامل مواد فلزی با خلوص بالا برای صنایع پیشرفته مواد ساختاری زیر رده مواد جدید منتشر شد.


فلز کبالت یکی از جهات مهم در توسعه مواد فلزی است و فن آوری تصفیه آن کانون در زمینه مواد جدید شده است. در حال حاضر هیچ شرکت های داخلی تولید تولید در مقیاس بزرگ از بیش از مواد فلزی 6N خلوص بالا وجود دارد. دکتر چن Dongsheng که رهبری تیم تحقیقات علمی به طور مستقل توسعه نسل چهارم تکنولوژی فوق العاده تصفیه آمونیاک، با موفقیت دست 6N درجه فوق خالص فلزی توليد، به پر از خالی داخلی، انتظار می رود وقفه داخلی بالا خلوص مواد فلزی وابستگی طولانی مدت در وضعیت Embarrassing را وارد می کند.


"چین قدرت مادى است، اما قدرت مادى صنعت مواد جدید از منابع فشرده به فناوری فشرده از کار فشرده به تغییر اقتصادی کارآمد اساسا متوجه است ندارد"


هنان یازدهم ملی باید به عصر جدید توسعه استراتژی صنعتی نیاز فوری دولت کشور مبتنی بر نوآوری های علمی و فنی فوق العاده خالص مواد فلزی در تکنولوژی تولید در مقیاس بزرگ ساخته شده است دستیابی به موفقیت و پیشرفت، شرکت ما اولین داخلی، پیشرو در صنعت بین المللی مواد فلزی تکنولوژی فوق العاده تصفیه با مستقل حقوق مالکیت معنوی، اولین بار در کشور به انجام بر روی، مس، نیکل، کبالت, مولیبدن, تنگستن است، منگنز و دیگر عناصر فلزی صنعتی شدن و میزان تصفیه و توسعه برای پر کردن شکاف، محتوای علم و تکنولوژی داخلی پیشرو شکستن غرب توسعه یافته کشورهای در انحصار تکنولوژی چین ایجاد داخلی فوق العاده خالص مواد فلزی، دوران جدید تولید.


شرکت توسعه استراتژیک هدف این است که مبارزه در پنج سال زمان، شرکت داخلی بزرگترین و کامل ترین انواع مواد فلزی فوق خالص تولید پایه، تامین کنندگان مشهور بین المللی مواد فوق خالص فلزی مبارزه کنند. کوتاه کردن شکاف تکنولوژی مواد مواد جدید چین و کشورهای توسعه یافته و در تلاش برای ترویج چین "قدرت مادى" به "قدرت مادى" تغییر، ارتقاء روز رسانی محلات، بالا پایان تولید صنعت به مصالح کمک رویای قدرت کشور غنی.