صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ویژگی های آلیاژ منیزیم
- Sep 05, 2017 -

در فلز عملی سبک ترین فلز است، نسبت به منیزیم است حدود 2/3 است از آلومینیوم، آهن 1/4. سبک ترین فلز در فلزات عملی، مقاومت بالا، و بسیار سفت و سخت است.

نرم افزار: آلیاژ منیزیم به طور گسترده ای در صنعت خودرو و تجهیزات قابل حمل برای رسیدن به سبک.

نسبت به آلیاژهای منیزیم سنگین تر از پلاستیک است، اما قدرت و کشش واحد وزن بيشتر از پلاستیک, بنابراین در مورد قطعات قدرت همان منیزیم آلیاژ قطعات نازک تر و سبک تر از پلاستیک می تواند. از آلیاژهای منیزیم مقاومت خاص بالاتر از آلومینیوم و آهن، علاوه بر این، آنها وزن قطعات آلومینیوم یا آهن بدون کاهش قدرت قطعات کاهش می دهد.

دامنه کاربرد: تلفن همراه افزایش اندازه صفحه نمایش ال سی دی بر روی کامپیوتر نوت بوک سالانه و آلیاژهای منیزیم در آنها قاب بند شلوار استفاده می شود و پوسته بازگشت.

انتقال حرارت: هر چند هدایت حرارتی آلیاژ منیزیم کمتر از آلیاژ آلومینیوم قرار گرفته است اما از پلاستیک ده ها بار بار بالاتر، بنابراین، منیزیم آلیاژ مورد استفاده در محصولات الکتریکی می تواند به طور موثر توزیع حرارت داخلی در خارج از.

دامنه کاربرد: آلیاژهای منیزیم در روده و غرق حرارت است که برای تولید رایانه های بالا و پروژکتور استفاده می شود. استفاده از آلیاژهای منیزیم در پوشش بیرونی تلویزیون را می توان بدون حفره های خنک کننده انجام می شود.


یک جفت: برنج

بعدی: استفاده از مس