صفحه اصلی > اخبار > محتوای
برنج
- Sep 05, 2017 -

برنج آلیاژ مس و روي است. برنج که از مس و روي ساخته شده است به نام برنج معمولی. برنج است که اغلب به شیر، لوله های آب، سیستم های تهویه مطبوع و دیگر اتصال ماشین داخلی و خارجی و استفاده می شود.

اگر بیش از دو نوع از عناصر از انواع آلیاژهای ویژه برنج به نام تشکیل شده است. آلیاژهای مس شامل سرب قلع منگنز نیکل آهن و سیلیکون. ویژه برنج نیز نام ویژه برنج, آن این است که استحکام بالا و سختی بزرگ، مقاومت در برابر خوردگی شیمیایی قوی. خواص مکانیکی فرآیند برش نیز برجسته است. برنج مقاومت سایشی قوی است. مس لوله بدون درز، که توسط برنج کشیده بالا کیفیت نرم و سایش مقاومت است. لوله بدون درز برنج می توان برای مبدلهای حرارتی و خازن، دمای پایین لوله، لوله های زیردریایی حمل و نقل. ساخت ورق و نوار و نوار و لوله، قطعات ریخته گری، و غیره. مس در 62% ~ 68%، قوی و مقاوم در برابر فشار تجهیزات برای تولید پلاستیک.

با توجه به انواع مختلف عناصر آلیاژ موجود در برنج برنج به مشترک برنج و برنج های خاص تقسیم شده است. برنج فشار منحصر به فرد برنج تغییر شکل نامیده می شود. برنج با روی به عنوان اصلی علاوه بر عناصر آلیاژ مس با زرد زیبا مجموعا معروف به برنج. مس و روی دو یوان آلیاژ برنج معمولی یا برنج ساده نامیده می شود. بیش از سه تایی برنج ویژه برنج به نام یا برنج پیچیده می نامند. آلیاژ برنج با روي کمتر از 36% از محلول جامد تشکیل شده است و سرد کار است عملکرد خوب، مانند برنج با روي 30% استفاده می شود تا روده پوسته, معمولا شناخته شده به عنوان بمب