صفحه اصلی > دانش > محتوای
طبقه بندی استفاده از لوله های مسی
- Sep 05, 2017 -

لوله مسی، همچنین به عنوان مس لوله، لوله های فلزی غیر آهنی, لوله بدون درز سرکوب و کشیده شده است. لوله های مسی دارای ویژگی های قوی و مقاوم در برابر خوردگی و تبدیل به پیمانکار مدرن در تمام مسکونی تجاری مسکن در خط لوله آب گرم، تبرید لوله کشی نصب اولین انتخاب. لوله مس استفاده نامیده می شود به عنوان عمومی مس لوله اکسیژن مس لوله گالوانیزه لوله مس متریک لوله مسی، سیم پوشش غلتک لوله و لوله طفل و خودرو لوله و لوله ترانسفورماتور، جوش داده شده نازک دیواری لوله, جوشکاری لوله های ویژه به شکل و لوله اسپیرال مس.

(1) لوله مس عمومی: عمومی لوله مسی به هدپ مایع را حمل و نقل استفاده می شود. Q195a q215a و q235a فولادی ساخته شده. آن نیز از دیگر فولاد نرم است که آسان به جوش می توان ساخته شده. لوله مسی فشار آب، خم شدن، تراز وسط قرار دارد و دیگر آزمایش در شرایط خاصی معمولا طول تحویل 4 متر، دارای کیفیت سطح انجام اغلب نیاز حاکم ثابت (و یا دو پا) تحویل. مشخصات لوله های مسی اسمی است کالیبر (میلیمتر یا اینچ) کالیبر اسمی متفاوت از واقعی، لوله های مسی را با توجه به شرط ضمن عقد دیوار ضخیم معمولی لوله های مس و ضخیم مس دو نوع لوله، لوله مسی لوله فرم پایان تقسیم می شود و موضوع و بدون موضوع دو نوع است.

(2) اکسیژن-لوله مس دمیدن: فولاد سازی لوله اکسیژن استفاده عمومی از کوچک جوش مس لوله، مشخصات تا 3/8 اینچ - 2 اینچ 8 نوع استفاده می شود. ساخته شده از 08، 10، 15، 20 و یا q195 q235 فولاد نوار. به منظور جلوگیری از خوردگی, برخی از درمان aluminizing.