مناسبت ب

مناسبت ب از کارخانه های حرفه ای در چین در قیمت رقابتی OCC محصول ویژگی ویژگی از OCC مس در محتوا بیش از 99.99995%. Containning ذرات تنها تک کریستال. بالا وفاداری. بالا هدایت. مطابق با strenbth مکانیکی بهتر از سیم طلا است. انتقال سیگنال بالا...

ارسال درخواستچت در حال حاضر

مناسبت ب از کارخانه های حرفه ای در چین در قیمت رقابتی

مناسبت ب

ویژگی های محصول

پارامترهای

ارزش پارامتر

نقطه ذوب

1083.4 oC

نقطه جوش

2567 oC

وزن اتمی

63.55

تراکم

8.96 گرم/cc

خلوص

99.9995% ~99.99995%

مشخصات

به عنوان clients'requirement

ویژگی های مناسبت ب

محتوای بیش از 99.99995% مس.

Containning ذرات تنها تک کریستال.

بالا وفاداری.

بالا هدایت.

مطابق با strenbth مکانیکی بهتر از سیم طلا است.

عملکرد انتقال سیگنال بالا.

داشتن عملکرد پیوند پایدار و قابل اعتماد.

استفاده از مناسبت ب

OCC (اونو ریخته گری Continus) با استفاده از کابل مسی است آشکار استفاده قابل شنیدن بیش از کابل در مقايسه با OFC. در واقع. تنها تفاوت بین مرجع و متعالی مواد هادی خود دارد. عناصر کلیدی است که تعیین عملکرد هادی: خلوص مواد و منطقه مرزهای دانه. مرزدانه نکته بین دو دانه یا بلورهای فلزی است. مرزهای دانه تمایل به پراکندگی و آنها را به مانع جریان الکترون ها به عنوان مقاومت غیر خطی به جریان جریان الکتریکی عمل می کنند. این مرزهای دانه همان نوع اعوجاج های تحریک کننده به عنوان عبور از رشته به رشته فعلی می شود. مرزهای کمتر, کمتر propagates اثر در سیگنال های الکتریکی که از یک سر هادی دیگر.

مناسبت ب: خلوص بسیار بالا (6N) اکسید رایگان مس)<8ppm) conductor="" with="" larger="" and="" linear="" crystal="" structure="" are="" introduced="" to="" cable="" usage.occ="" are="" produced="" through="" a="" vertical="" vacuum="" continue="" casting="" technique="" (occ)="" with="" a="" special="" design="" which="" can="" manufacture="" ultra-purified="" and="" very="" large="" linear="" crystal="" copper="" wire.moreover,="" the="" electric="" conductivity="" of="" 6n="" occ="" is=""  over="" icas="">

بسته بندی و حمل و نقل

بسته بندی تک کریستال:

داخلی-بسته بندی: خلاء بسته بندی شده، پیچیده شده با پلی استایرن.

بیرونی و بسته بندی: کارتن/تخته سه لا.

نقل از:

ما به شما روش ترجمه عرضه هر چه می خواهید.

--توسط اکسپرس (DHL/فدرال اکسپرس/و غیره.)

--از طریق هوا به نزدیکترین فرودگاه خود را

--توسط دریا به شما نزدیکترین بندر

--با فروشندگان عامل حمل و نقل

پرسش و پاسخ

برای سفارش:

ما قادر به ارائه سفارشی مفتول مسی و ذرات مس و بشقاب کاتد مس - لطفا به ما بگویید شما مورد نیاز است.  در اغلب موارد این می خواهد به حداقل مقدار سفارش و در برخی موارد بر اساس "بهترین تلاش" ارائه می شود.

برای مستمر:

اگر شما نیاز به مواد در طول مداوم لطفا ما زمانی که شما محل سفارش خود را بگویید.  مگر اینکه در غیر این صورت مشخص شده، ما رزرو حق عرضه در طول بیش از یک

برای خلوص مس خالص فوق العاده:

مواد توضیح داده که خلوص بالا تجزیه و تحلیل واقعی ناخالصی های فلزی عرضه شده در کاتالوگ رایگان.  برای موارد دیگر تجزیه و تحلیل واقعی عرضه می تواند و اتهامی برای تجزیه و تحلیل و نمونه استفاده خواهیم کرد.

اگر شما نیاز به تجزیه و تحلیل، لطفا به ما که آیا شما نیاز به تجزیه و تحلیل از ناخالصی های فلزی تنها یا فلزی و گاز بگویید.  حمل و نقل سفارش شما تاخیر ممکن است که در آن تجزیه و تحلیل مورد نیاز است.

برای تحمل:

برای جزئیات بیشتر به ما تلرانس استاندارد، لطفا به بخش توضیحات محصول مراجعه کنید.  در بسیاری از موارد نزدیک تلرانس موجود است اما ممکن است منوط به پرداخت هزینه اضافی.  اگر شما هر گونه شرایط خاص مهم است که شما را به ما بگویید در زمان سفارش است.

مشخصات شرکت

هنان Guoxi فوق خالص جدید مواد شرکت, با مسئولیت محدود مقیاس بزرگ است & خوب بدانید شرکت های با تکنولوژی بالا، داشتن تیم حرفه ای productilon متخصص در R&D و ساخت با انواع محصولات مس خالص فوق العاده. شرکت R&D تولید و فروش فوق العاده خالص روي مس گالیم نیکل کبالت مولیبدن، کادمیوم، عمدتا اجرا wolfram و خلوص فوق العاده بالا دیگر فلزات و مواد. در محیط زیبا صنعت تراکم های منطقه از شهرستان baofeng هنان واقع شده است. و آن پوشش می دهد مساحت 160 هکتار. خروجی سالانه بیش از 1000 تن.


Hot Tags: OCC، چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، ارزان قیمت
محصولات مرتبط
پرس و جو