هدف ضعیف مس

هدف اصلی مس خلوص ساخته شده در چین در قیمت ارزان است. معرفی ساده هدف از پخش اسپری مس. میزان رشد ذرات به طور گسترده ای بسته به مواد مورد نظر متفاوت است. ذراتی که به 300 تا 5 میلیمتر رشد می کنند معمولا دارای دو شکل متفاوت هستند. ذرات فشرده با تقریبا ...

ارسال درخواستچت در حال حاضر

هدف نهایی مس در چین با قیمت ارزان ساخته شده است

معرفی ساده هدف مبرد اسپری

نرخ رشد ذرات به طور گسترده ای بسته به مواد مورد نظر متفاوت است. ذراتی که به 300 تا 5 میلیمتر رشد می کنند معمولا دارای دو شکل متفاوت هستند. ذرات فشرده با تقریبا کروی شکل توسط تکه های گرافیت، تیتانیم، تنگستن و اهداف فولاد ضد زنگ تولید می شوند، در حالی که ذرات فراکتال شکل رشته ای در هنگام پرتاب اهداف آلومینیوم و مس تشکیل شده اند.

مشخصات:

نام محصول

هدف تلقیح مس

شماره سهام

GX100

ترکیب بندی

Cu

قطر

100 میلیمتر

ضخامت

4 میلی متر

خلوص

> 99.999٪

مقادیر هدف خلوص مس

هدف مسی دارای هدف هواپیما و چرخشی است، هدف هواپیما مسطح، ورق، دور، مربع، و غیره است. هدف مس مسطح است لوله، اگر چه نسبت نسبت استفاده بالاتر، پردازش دشوار است. خلوص بالا مس باید اکسترود شده، کشیده، تراز پردازش حرارتی، ماشینکاری و دیگر روش های پردازش برای به دست آوردن محصولات هدف دوار به پایان رسید. استفاده از هدف مس به عنوان belows: DD دیود اسپری، سه قطب اسپری، چهار چلپ چلوپ، اسپری کردن RF، برای هدف قرار دادن اسپری، اسپری پرتو یون، اسپکترومغناطیسی مگنترون، و غیره . می توان از فیلم بازتابنده، فیلم هدایت پذیر، نیمه هادی، فیلم خازنی، فیلم تزئینی، فیلم محافظ، مدارهای مجتمع، و LED، و غیره استفاده کرد. با هدف دیگری، قیمت هدف پایین مس، انتخاب اول در تابع جلسه پوشش است.

برنامه های کاربردی

دی اکسیدیزاسیون متالورژیکی

مواد مقاوم در برابر حرارت بالا

به عنوان ساینده، ابزار ساینده می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان مانند چرخ سنگ زنی، چرخ گوشت، سنگ زنی سر، کاشی شن و ماسه و غیره

مزایای

مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت بالا، سختی بالا

عملکرد خوب مقاوم در برابر سایش، مقاومت در برابر شوک

عملکرد شیمیایی پایدار، هدایت حرارتی بالا، درجه حرارت مقاوم

سوالات متداول

س: چگونه با مقادیر دریافت شده هنگامی که آنها در معرض کمبود کیفیت قرار می گیرند؟

A: لطفا اطمینان حاصل کنید که تمام محصولات ما QC به طور کامل بررسی شده و با گزارش بازرسی قبل از تحویل پذیرفته شده است. به طور کلی هیچ عدم انطباق وجود نخواهد داشت. در صورت عدم انطباق و اشتباهات شناسایی شده توسط ما ایجاد شده است، ما ترتیب می دهیم که قطعات را برای شما تعمیر یا ایجاد کنیم. ما تامین کننده تضمین تجارت Alibaba است، آن را به شما حمایت حداکثر را فراهم می کند.

سئوال: MOQ چیست؟

A: معمولا ما MOQ را تنظیم نمی کنیم، اما هر چه بیشتر، ارزان تر است. علاوه بر این، ما خوشحالیم که نمونه اولیه یا نمونه برای مشتریان را برای اطمینان از استاندارد کیفیت فراهم کنیم.

پرسش: کدام نوع شرایط پرداخت پذیرفته شده است؟

A: برای سفارش کوچک، پرداخت 100٪ T / T قبل از تولید

برای سفارش بزرگ، 40٪ سپرده، تعادل را می توان قبل از تحویل پرداخت می شود.

س: آیا برخی از نمونه ها می توانند ارائه شوند؟

A: بله، فقط به برخی از هزینه های نمونه نیاز داریم، ما آن را پس از فروش به تولید انبوه بازگردانیم.

س: اگر ما نمیتوانیم آنچه را که در وب سایت شما میخواهیم پیدا کنیم، چه باید بکنیم؟

A: شما می توانید توضیحات و تصاویر محصولات مورد نیاز خود را به ما ایمیل ببرید، ما بررسی خواهیم کرد که آیا آنها را داشته باشیم. ما در هر ماه موارد جدیدی را ایجاد می کنیم و بعضی از آنها به موقع به وب سایت آپلود نشده اند. یا شما می توانید نمونه ما را با اکسپرس ارسال کنید، ما این مورد را برای خرید فله توسعه خواهیم داد.


Hot Tags: هدف خلوص بالا مس، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو