صفحه اصلی > در باره ما

تاریخ ما

هنان Guoxi Ultra-pure جدید مواد شرکت, با مسئولیت محدود در ژوئن 2012 توسط کارشناسان متعددی است که تحصیل علم مواد عمده از مدرسه علوم مواد و مهندسی (SMCE) در دانشگاه جنوب مرکزی که مساحت 110.000 متر مربع تاسیس شد ، سرمایه ثبت شده آن 12،000 است 000.00usd.

پروژه صنعتی ما مواد فوق خالص فلزی در جلوی زنجیره تولید پیشرفته و صنایع با تکنولوژی بالا واقع شده است. ما تحقیق و توسعه نسل جدید مستقل 5N و 6N (خلوص ≥ 99.9999%) فوق العاده خالص روی مس و دیگر خلوص فوق العاده بالا تکنولوژی مواد فلزی در توليد، محصولات ما به عرصه تولید پیشرفته استفاده شده، بخش نظامی نیمه هادی و غيره.

کارخانه ما

هنان Guoxi Ultra-pure جدید مواد ویبولیتین شرکت های با تکنولوژی بالا است که متعهد به researech و توسعه مواد فلزی فوق العاده خالص با کیفیت بالا در تولید در مقیاس بزرگ است.

Guoxi نوآورانه و کامل تولید، تحقیق و فروش سیستم است که توسط توسعه بازاریابی گرا، براساس منابع پژوهشی دانشگاه و هدایت جهت صنعت ایجاد کرده است. محصولات اصلی بسیاری از فیلم های نازک فلزی مواد مانند فلز پوشش دهی الکترواستاتیک اهداف اهداف سبتّرنج آلیاژ فلزی قوس كثدس خلوص بالا تبخیر مواد و صفحات پشتیبان گیری همراه با آستر کوره های فلز پوشش. در حال حاضر، محصولات ما در حال حاضر به کره و ژاپن و امریکا و اروپا و خاور میانه صادر شده است و آن است با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و تحویل به موقع و بهترین خدمات پس از فروش بسیار با مشتریان خود قدردانی.محصولات ما:

محصولات Guoxi شامل موارد زیر است:

خلوص بالا 1، مس

2، خلوص بالا روي

3، بالا خلوص آلومینیوم

4، اکسید آلومینیوم سرامیک

به عنوان یک شرکت تکنولوژی پیشرفته یکپارچه سازی تولید آموزش و پژوهش، Guoxi فوق العاده خالص در تولید و فروش مناسب و بالا ترین کیفیت 6N درگیر (purity≥99.9999%) روی و مس و نیکل و دیگر مواد فلزی فوق خالص.

کاربرد محصولات

بالا خالص کاتد مس در پلاسما رسوب (سبتّرنج) فرایند، از جمله ساخت نیمه هادی ها و ابررسانا لوازم و همچنین در دستگاه های خلاء بالا مانند شتاب دهنده ذرات استفاده می شود. در هر یک از این برنامه، انتشار اکسیژن (و یا سایر ناخالصی) نامطلوب واکنش های شیمیایی با مواد دیگر در محیط محلی می شود.

--راهنمایی مشعل جوشکاری

--تعویض دنده

--پیچ و مهره

--ناودانی

--جوش مس

--قطعات رله

-سوئیچ برق قدرت

--نیمه هادی ها

--اتصال دهنده

--ترانسفورماتور

--پایانه های مدار شکن

--اتصالات برق

--پایگاه های ترانزیستور

--نازل برش گاز

--قطعات موتور

--تعویض قطعات

--راهنمایی لحیم کاری

--کوره Brazed قطعات

--پیچ محصولات ماشین

--فرجنجس

--لوله کشی

--سر بارانی

--لوازم

--مواد شیمیایی الکترونیکی

--مواد آلیاژ خاص

--روروک مخصوص بچه ها پلی ¬ اورتان چرخ و چرخ های اسکیت که از دوم خط تولید به طور گسترده ای برای کودکان اسکوتر و اسکیت کفش بازی استفاده می شود.

ما گواهی

شرکت ما دسته productionof 6N بالا خلوص مس و روی در حال حاضر در حال حاضر محصولات ما در زمینه های تولید بالا و وزارت دفاع ملی استفاده شده تولید کرده اند و خوب سود اقتصادی و اجتماعی به نفع.< henan="" guoxi="" ultrapure="" new="" materials="" project="" technology="" research="" center="">ساخته شده تحت حمایت بخش هر دولت ما ساز نوآوری به بهبود بهتر و بهتر. ما دو پژوهش های علمی بین المللی دستاوردهای پیشرفته را به دست آورد: 《Large مقیاس تولید 6N خلوص بالا روي پروژه technology》and《Large مقیاس تولید 6N بالا خلوص مس پروژه technology》، مدل هشت ابزار ثبت اختراعات و اختراع دو اختراع ثبت شده در شرکت 2015.Our افتخار به محصولات صنعتی 《military catalog》 توصیه می شود انتخاب می شود، ما نیز فعالانه ترویج ادغام نظامی-عمق.

ما شرکت خود استان-کلاس فوق العاده خلوص فلز مركز تحقيقات ما فن آوری هسته ای بیش از ده مستقل حقوق مالکیت معنوی و خود مدیریت واردات و صادرات حقوق توسط تحقیق و توسعه خود است. ما SGS و ISO سیستم گواهی کیفیت، همچنین بیوگرافی 《Recommended لیست Products》 نظامی بافت منتقل می کند.بازار تولید

حالا مس 99.9999% خلوص بالا ما به آمریکا و روسیه صادر شده است، گلوله 6N مس است فروخته شده برای کانادا و کره خلوص بالا شمش مس در حال حاضر به بازار ژاپن برای پیوند سیم هم.

ما در حال تلاش به دنبال بازار خارج از کشور بالاتر نیز می خواهم به گسترش بازار ما به کشور های دیگر.

خدمات ما

1. قبل از فروش، ما سخت پایبند سیستم مدیریت کیفیت ISO است;

2 در فروش، ما را به بررسی هر دسته ای از محصولات بهتر بسته;

3 خدمات پس از فروش، ما tto بخار برای شما هر روز خدمت است.